Nokta Teknik Servisi Yetkili Servis

BEYAZ EŞYA VE KLİMA YETKİLİ SERVİS MERKEZİ

Electrolux Servisi Nokta Teknik 0 532 704 64 54 Electrolux Servisi

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

electrolux-ankastre-solo-servisi
 

Electrolux servisi hizmeti sunan firmamız, Electrolux Ankastre servisi ve Electrolux beyaz eşya - solo ürün guruplarının tamamına profesyonel olarak servis hizmeti vermektedir. Nokta Teknik servis merkezimizde güler yüzlü ve tecrübeli personeli personelimiz ile arıza ve sorunlarda çözüm sunmaktadır.

Electrolux, Ev tipi ve profesyonel kullanıma yönelik mutfak ve temizlik cihazlarında dünyanın en büyük üreticilerinden biridir. Electrolux aynı zamanda pek çok pazarda, birçok ürün kategorisinde pazar lideri konumundadır.

Nokta Teknik Yetkili Servis Firmamız, Garanti Kapsamında Electrolux Ankastre ve Beyaz eşya ürünlerin orjinal bakım, montaj ve tamir işlemleri deneyimli profesyonel uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Yedek Parça ve Aksesuar Ürünlerinde cihazınızın kaliteli ve dayanıklılığını korumak için orjinal ürün kullanmanız önerilir. Aksi taktirde Garanti kapsamı dışına çıkar ve kullanım esnasında ciddi arızalara sebep olur. Electrolux Servisi servis profesyonel çözümler için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Buharlı Fırın Süngeri, Bulaşık makinesi seti, Seramik ocaklar için kazıyıcı, Plastik bıçak ve Koruma zemini gibi bir çok yedek parça ve aksesuar talepleriniz için yetkili servis firmamız olan Nokta Teknik Servis çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir.

electrolux-urunleri

 

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.
Electrolux markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz

 
Electrolux Servisi
Electrolux Servisi Nokta Teknik Ankastre ve Beyaz Eşya servis, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir.
Aeg Servisi
Aeg Servisi Beyaz eşya ve Ankastre Servis Merkezi
Zanussi Servisi
Zanussi Servisi Zanussi Servis bakım, arıza, onarım hizmetleri.