Nokta Teknik Servisi Yetkili Servis

BEYAZ EŞYA VE KLİMA YETKİLİ SERVİS MERKEZİ

Panasonic Klima Yetkili Servisi Nokta Teknik Servis 0 212 881 12 62

panasonic-klima-servisi

Panasonic Klima Yetkili Servisi ve Bakım Hizmetleri

Nokta Teknik klima servisi olarak dünyanın lider klima markası olan Pansonic klimaların tüm servis ve bakım hizmetlerini profesyonel şekilde uzman ekip kadrosu tarafından sağlamaktayız. Panasonic inverter klima modelleri ve tüm serilerin arıza, onarım, bakım ve servis hizmetlerini profesyonel olarak gerçekleştiren firmamızı istanbul içi her bölgeden arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. Servis araçlarımızla en kısa zamanda adresinize gelerek sorunu çözmekteyiz.

Panasonic Klimalar Türkiye'de 20 yıldan fazladır tüketicileri tarafından memnuniyetle kullanılan lider klima markalarından biridir. Bir kaç özelliklerinden bahsetmek gerekirse, özellikle Etherea serisi, insan hareketine duyarlı, bu hareketleri 24 saat gözlemleyip analizini yapabilen ve değişikliklere hızlı bir şekilde tepki veren, 7 metre uzaklığa kadar algılayabilen Eco Patrol özelliği sayesinde maksimum enerji tasarrufu ve maksimum konfor sağlıyor.

Eco Patrol sensör sayesinde etkisi geliştirilmiş E-Ion hava temizle sistemi üç aşamada evinizin havasını 24 saat temiz tutuyor. Üstün Eco Patrol sensör tarafından algılanan havadaki kir, ortama salınan 3 trilyon e-ion ile yakalanıp etkisiz hale getiriliyor. Geliştirilmiş temizleme özelliği ile Panasonic Etherea serisi klimalar, klima konforunun yanı sıra hava temizleme cihazının sağladığı hijyeni sunuyor.

Panasonic Klima Yetkili Servisi Nokta Servis servis klima, montaj bakım arıza servis hizmetleri vermektedir.
Nokta Teknik Servis tarafından bu üstün klima teknolojisine sahip Klima markasının servis ve bakım hizmetlerini sorunsuz bir şekilde profesyonel ekip kadrosu tarafından çözümlemektedir. Tek yapmanız gereken firmamızı arayarak cihaz modelini ve adres bilgilerinizi müşteri temsilcilerimize ileterek servis talebinde bulunmanız.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.
Panasonic markasının yetkili servisi olarak hizmet vermekteyiz

 
Aeg Servisi
Aeg Servisi AEG Klima Servis Merkezi
Electrolux Servisi
Electrolux Servisi Klima yetkili servis, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir.
General Electric Yetkili Servisi
General Electric Yetkili Servisi General Electric Yetkili Servisi Bakım ve Montaj Hizmetleri
Panasonic Yetkili Servisi
Panasonic Yetkili ServisiPanasonic Yetkili Servisi Bakım, Montaj ve Arıza çözümleri
Westinghouse Yetkili Servisi
White Westinghouse Yetkili ServisiWhite Westinghouse Yetkili Servisi Bakım, Montaj ve Arıza çözümleri