Nokta Teknik Servisi Yetkili Servis

BEYAZ EŞYA VE KLİMA YETKİLİ SERVİS MERKEZİ

Zanussi Servisi Nokta Teknik 0 532 704 64 54 Zanussi Servisi

Video içeriğini izleyebilmek için Flash Player kurunuz.

Zanussi Servisi
 

Zanussi Ankastre Profesyonel ürünleri problem, arıza ve teknik sorunlarınızda profesyonel hizmet veren Nokta Teknik firmamız size bir telefon kadar yakın. Zanussi markasının profesyonel ürünleri profesyonel mutfaklar için vazgeçilmez bir isim olmaktadır. 

Zanussi Profesyonel Ankastre ürünleri mutfağınızın şıklığını ortaya koyan bir profesyonellikle dizayn edilmiştir. Dünyanın en gelişmiş pişirme ürünleri, yüksek teknoloji modelleri ve şık tasarımları ile Profesyonel yemek pişirme konusunda dünyanın lider markasıdır.

Orjinal bakım ürünleriyle bakım ve temizliği yapılmassa çizilme, paslanma ve leke yapma gibi durumlarla karşılaşılması olağandır. Tüm kullanıcı dostu bir simgeler ve görüntü içine basitleştirilmiş şekilde dizayn edilen ürünler,  yüksek çözünürlüklü ekranda sadece tek bir dokunuş modları, sıcaklık ve saat ayarları pişirme, çeşitli fonksiyonları yönetmek için yeterlidir.

Bakım Arıza ve Cihaz problemlerinde firmamızı aramanız ve cihaz modelini belirtmeniz yeterlidir. Profesyonel Zanussi Servisi hizmeti veren Nokta Teknik bir telefon kadar yakınınızda.

Sitemizde ve duyurularımızda ismi geçen logo ve marka ilgili firmanın tescilli markasıdır.
Zanussi markasının özel teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz

 
Electrolux Servisi
Electrolux Servisi Nokta Teknik Ankastre ve Beyaz Eşya servis, bakım ve montaj hizmetleri vermektedir.
Aeg Servisi
Aeg Servisi Beyaz eşya ve Ankastre Servis Merkezi
Zanussi Servisi
Zanussi Servisi Zanussi Servis bakım, arıza, onarım hizmetleri.