Nokta Teknik Servisi Yetkili Servis

BEYAZ EŞYA VE KLİMA YETKİLİ SERVİS MERKEZİ

Nokta Teknik Kurumsal 0 212 881 12 62

Nokta Teknik

1988 yılından beri sektör içerisinde çeşitli konumlarda görev almış ve aldığı her görevi başarı ile yerine getirmiş olan Servis şefimiz, tecrübelerini daha akılcı ve etkin kullanmak ve doğru hizmeti tüm tüketicilere ulaştırmak amacıyla, 2006 yılı mart ayında firmamızın kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Bu tarihten itibaren memnun müşteri portföyünü her geçen gün kat kat artırarak hizmete devam eden firmamız, bu çabalarının karşılığını müşteri memnuniyet araştırma anketlerinde Türkiye genelinde ilk 10 servis arasında yer alarak görmüştür.

İstanbul geneline ve il dışı yakın bölgelere fiili olarak profesyonel servis hizmeti vermenin yanında, Türkiye genelinde bir çok kullanıcıya yedek parça temin etmenin ve problemlerini çözmenin gururunu yaşamaktayız.

Amacımız, edindiğimiz bilgi ve tecrübe birikimini, dinamik ve yenilikçi kadromuzla birleştirerek her müşterimize elit hizmet zevkini tattırmaktır. Çünkü ancak bu sayede sektörde kalıcılığımızı sürdürebileceğimizin farkındayız.

Hakkımızda yapılan her eleştiriyi kendimizi geliştirmek için bir fırsat olarak gördüğümüzden, her türlü soru, sorun ve görüşleriniz için, iletişim kanallarımızdan bizimle temasa geçmenizi önemle rica ediyoruz.

Saygılarımızla

 
Electrolux Servisi Aeg Servisi Zanussi Servisi General Electric Yetkili Servisi Amana Yetkili Servisi Küppersbusch Yetkili Servisi Sub-Zero Yetkili Servisi White Westinghouse Yetkili Servisi Smeg Yetkili Servisi Frigidaire Yetkili Servisi Maytag Yetkili Servisi Wolf Yetkili Servisi Breville Yetkili Servisi Laura Star Servisi Thomas Yetkili Servisi Liebherr Yetkili Servisi Hitachi Yetkili Servisi Gorenje Yetkili Servisi